پنج شنبه, 15 اسفند 1392 20:26

فورواردرها چه کسانی هستند؟

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

فورواردرها به ندرت خود حمل کننده کالاها در زنجیره حمل و نقل هستند معمولا سازمان دهنده حمل و نقل چندگانه (multiple transport) هستند مانند آژانس های مسافرتی که برنامه تورهای تعطیلات را سازمان می دهند. معمولا زنجیره حمل ونقل پیچیده است و در بيشتر مواقع شامل یک برنامه لجستیکی است، از این رو فورواردها تمایل دارند خود را بعنوان عرضه کنندگان خدمات لجستیک معرفي نمایند فورواردرها را " معماران حمل ونقل" نیز نامیده اند که می توان آنرا " مدیریت لجستیک" نیز نامید .
ارسال کالا و اشتغال زایی

توزیع میلیونها فرصت شغلی در جهان ایجاد می کند و با تداوم توسعه تجارت این صنعت هم فرصت های شغلی بیشتری ایجاد می کند. فیاتا نیز ایجاد شرایط استاندارد را در طیف گسترده ای از مهارتها و رشته ها سرلوحه خود قرار داده است .
پیشتاز درعرصه تکنولوژی
سرمايه گذاري در تکنولوژی های جدید برای بعضی از شرکت ها خود مانعی برای تجارت است. فورواردرها هم اکنون در حال سرمایه گذاری مداوم در توسعه و بروز رسانی سیستم ها جهت تحویل داده ها به سازمان های گوناگون شامل بانک ها، حمل کنندگان و گمرکات در سراسر جهان هستند. بسیاری از سیستم های فورواردر شامل ارتباطهایی با بازرگانان بین المللی و مشتریانشان به منظور اطمینان از عدم خطا در محیط اطلاعات آزاد هستند
توسعه محیط
ازدیاد، آلودگی، ایمنی. این کلمات شعار اجتماعات امروزی است. هر کسی از آنها مطلع بوده و روشن است که نگرانی برای محیط زیست مسئولیت همگانی است. صنعت حمل ونقل مسلما مسئولیت عمده تری را نسبت به سایرین در این زمینه دارد، زیرا اثرات مشهودی را بر زندگی روزمره هر کس دارد. فورواردرها سرمایه گذاری های سنگینی را در زمینه شیوه های حمل ونقل محیط دوستانه و حمایت از سیاستهای وسایل نقليه پاک تر انجام می دهند .

بازدید 14285 بار آخرین ویرایش در پنج شنبه, 15 اسفند 1392 20:30
محتوای بیشتر در این بخش: « کشورهای حوزه CIS

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

گواهینامه های بین المللی ما

تماس با ما

 

تلفن: 9 - 38846871-051

فکس:38846857 -051

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

شبکه اجتماعی

درباره ما

شـرکت کوشاترابر فعـاليت خـود را در زميــنه حمـل و نقـل بيـن المــللي کـالا آغـاز نمـوده اسـت و بـا برخـورداري از تجـارب و امکـانات گسـترده در کليــه زمينـه هاي حمـل و نقـل ( زميـني – هـوائي – دريـائي – ريـلي ) بـا ارائـه سـرويس مطـمئن و سـريع توانسـته اسـت خــدمات شـاياني جهـت حمـل محمـولات صـادراتي و وارداتي و ترانـزيت توسـط کاميـون, کشـتي, هواپيـما و قطـار بـه صـورت دربسـت و ترکيـبي (گـروپاژ) و چنـدوجهي عرضـه نمـايد. ايـن شـرکت بـه عنـوان يکي از بزرگتـرين شـرکتهاي حمـل و نقـل بيـن المـللي ايراني ، بـه صـورت خصـوصي و صد در صد محـلي سـرمايه گـذاري شـده اسـت و بـه عنـوان يـکي از اعضـاي فعـال در زميـنه حمـل و نقـل در مجـامع بيـن المـللي و انجمــنهاي ايـراني : FIATA , ICC , IRU   انجمـن شــرکتهاي حمـل ونقـل بيـن المللي ايـران ، اتـاق بازرگـاني و انجـمن کشتيراني ايران مي باشد.